O Firmie

  • Firma została założona w 1984 roku. Zaufało nam już tysiące klientów, do każdego podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową i miła obsługę oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

  • Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na wymiar, tj. nie przedstawiamy jedynie określonego zbioru szablonów, z którego mogą Państwo składać swoje meble, zamiast tego umożliwiamy wykonanie DOWOLNYCH mebli, w wymiarach i kolorach dokładnie odpowiadających Państwa wymogom.

  • Sprzedajemy meble SKRĘCONE. Mniejsze meble, jak komody, przywozimy do Państwa w całości, meblościanki i meble kuchenne w kilku większych częściach, wymagających ostatecznego montażu na miejscu.

  • Nowoczesne maszyny pracujące w naszym zakładzie pozwalają nam wykonać meble w każdym wymiarze, pozwalając zagospodarować Państwu nawet najbardziej nietypowe wnęki w domu dokładnie pasującymi meblami. Jeżeli mają Państwo dokładnie 123,5 centymetra miejsca na szafę, wykonamy szafę długości 123,5 centymetra. Jeżeli mają Państwo wyjątkowo nietypowy skos w pomieszczeniu na poddaszu, zaproponujemy meble tak, by idealnie zagospodarować ten skos.

  • Oferujemy wykonanie dowolnych mebli i zachęcamy Państwa do przedstawienia własnych projektów, które nasi pracownicy pomogą dopracować, lub zasugerują wygodne rozwiązania wykonując pomiary i projekty w Państwa domu.